Choker Modası

Pazar, Kasım 20, 2016

www.nilgunozenaydin.com-choker-chokers-choker kolyeler-moda blogu-moda blog-fashion blog

  Bu yılın en trend takısı chokerlar. Aslında bizim tasma kolye diye adlandırdığımız chokerlarda taşlar mevcut özellikle. Çok da moda oldu, benden söylemesi.


    Ben de kendim için chokerlar seçtim. Taşlı bir takının deri detaylarla klasikleştirilmesi kullanımı günlük hayata da çekebiliyor bana göre. Düz bir kıyafetle pekala bu tarz takılarla hareketlendirebilirsiniz kombininizi. Bu tarz kolyelerin taşsız olanları ve envai çeşit modelleri mevcut. Siz zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

   Benim chokerlar birçok alternatif alışveriş sitelerinden. İnanılmaz güzel ve iyi kalitede ürünler mevcut. Siz siteleri inceleyip istediğiniz ürünü seçebilir, kendiniz için bir model bulabilirsiniz. Ürün linklerini reimlerin altına verdim. Oradan daha detaylı bakabilirsiniz.

   Daha önce moda blogumda bu takılardan bazılarını tanıttım. Şimdi aralarına yenilerini katarak bir choker modası yazısı oluşturdum. Umarım beğenmişsinizdir.

www.nilgunozenaydin.com-choker-chokers-choker kolyeler-moda blogu-moda blog-fashion blog
Küçük çiçek motifli taşlarıyla ve uzun kuş model kolyesiyle bu choker buradanwww.nilgunozenaydin.com-Taşlı Takı Önerileri-moda blogu-fashion blogger-fashion blog

www.nilgunozenaydin.com-Taşlı Takı Önerileri-moda blogu-fashion blogger-fashion blog
Sık badem şekli taşlarıyla ve uzun deri bağlama kuşağıyla bu choker ise buradanwww.nilgunozenaydin.com-choker-chokers-choker kolyeler-moda blogu-moda blog-fashion blog
Kalp detaylı ve kadife boyunluğu ile bu choker buradanwww.nilgunozenaydin.com-choker-chokers-choker kolyeler-moda blogu-moda blog-fashion blog

Su taşı modeliyle oldukça sade olan bu choker ise buradan   Peki siz hangisini daha çok beğendiniz?

       İnstagramda  @nilgun_ozen_aydin

AYNI KATEGORİYE AİT DİĞER YAZILARIM

11 comments

 1. I loooove chockers but I think they don't really fit my style :/

  The-not-so-girlygirl.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. They're all beautiful!

  http://julesonthemoon.blogspot.it/

  YanıtlaSil
 3. Çok zarifler, ben bakınca bileklik sandım. İkinci fotoğraftakini çok beğendim. Ama diğerleri de güzel. Güle güle kullan canım çok yakışmış. :)

  YanıtlaSil
 4. Bu tarz kolyeleri çok beğeniyorum Nilgün Hanımcım, size de çok yakışmış :)

  YanıtlaSil
 5. Önceden misina ve boncukla o kadar çok yapıp kullanmışlığım var ki yeniden moda olması süper.Hazır olarak gümüş aparatlı iki tane temin ettim ama sizin taşlı olana bittim:)almam lazım:)öğretmenin mutlulukla kullanın çok yakışmış.

  YanıtlaSil
 6. Kalpli olani çok sevdim 😊

  YanıtlaSil
 7. choker çok severim yaklaşık 8-9 sene evvel kendime uzun deri şeritler kestirip kendi chokerlarımı yapmıştım hala da kullanıyorum onları bu taşlı ve kadife olanları da çok beğendim onlardan da alacağım tabi ki..:-))

  YanıtlaSil
 8. En sevdiğim modaaa!!!! Bende şimdilik sadece 1 tane var; ama umarım yakında daha çok olacak :))) Öptüm!

  YanıtlaSil
 9. Hepsi çok hoş. Bende seviyorum 💜

  YanıtlaSil
 10. Çok seviyorum ama artık herkes takmaya basladı :(

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar