Keçe İşli Swit - İka Style Design

Çarşamba, Şubat 06, 2019


fashion blogger-moda  blogu-keçe işi

   Keçe işli swit gerçekten büyük bir emeğin sonucu. Eğer herhangi bir elişi hobiniz varsa ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız. Bu da iğne ile kuyu kazmak gibi zor ve emek isteyen bir iş. İşin sahibi İka Style Design...
   İka Style Design bana keçe işini sevdirenlerden biri. Gerçekten bu iki switten biri ve herbirini de çok severek kullanıyorum. Peki nasıl yıkamalısınız bu tarz keçe işli ürünleri? Makinanın hassas yıkama ayarında yıkayabilirsiniz. Ve tabiki yumuşatıcı koymamalısınız. Bunlar yıkama hususundaki önemli ayrıntılar. Eğer evde beslediğiniz bir evcil hayvanınız varsa yine İka Style Designın sayfasına bakmanızı öneririm. Çünkü aslında sayfada en çok hayvanseverlerin kendi hayvanlarının switlere işlenmiş halleri var. Gerçekten 3 boyutlu ve gerçekçi bu işleme övgüye değer.

     Son dönemde bu tarz işleri çok görür olduk. Ancak her işin bir ustası var. İka Style Design bu işin ustası diyebiliriz. Benim gibi zor beğenen birine çok güzel işler yaptığını söylüyebiliyorsam, bu onun ustalığından  kaynaklı. Muhakkak sayfasına @ika_style_designa bakmanızı öneririm.

   Tekrar ellerine sağlık İka Style Design...
 

fashion blogger-moda  blogu-keçe işifashion blogger-moda  blogu-keçe işi

fashion blogger-moda  blogu-keçe işi

fashion blogger-moda  blogu-keçe işi

AYNI KATEGORİYE AİT DİĞER YAZILARIM

0 comments

Popüler Yayınlar