Çiçekli Elbise ve Çiçekli Sandalet

Perşembe, Temmuz 05, 2018

Çiçekli Elbise ve Çiçekli Sandalet-moda blogu-fashion blogger
         Stil postu çekimlerine çok önem veriyorum. Fotoğrafların bir moda dergisinden fırlamış gibi olması gerekli benim için. Tabi buna eşlik eden kombinler de önemli. Bugün bol çiçekli bir kombin var; Çiçekli Elbise ve Çiçekli Sandalet...
      Elbiseleri çok seviyorum, çünkü bunların hiç havası gitmez. E bi de kolay kombinlenen parçalar. Yine bir Nilgün Özen Aydın klasiği olarak stil postumuzda çiçekli bir elbise var. Shein sitesinden olan bu elbisenin baya farklı renk ve çiçek modelleri var. Aslında bakarsanız bu elbise de en çok yakaya aşık oldum. Bu tarz yakaları daha masculen bulsam da feminen bir elbise ile birleştirilmesi hoşuma gidiyor. İlk defa midi boy kullanmadım, normalde hemen etek ucundan keserdim, bilirsiniz. Ama bu elbiseyi bu boyda sevdim ben. 

   Gelelim kombinin bir diğer sevdiğim parçasına; topuklu ve çiçekli sandaletlerim. Amerikanın en güzel ve en ucuz ayakkabılarını satan Amiclubwear sitesinden. Sitede 5 Dolara bile ayakkabı bulabiliyorsunuz. Bu ayakkabının üç rengi vardı, ama ben bu kahveye ve çiçeğine bayıldım. Bir o kadar zarif olan bu sandaleti favorilerim arasına koydum. Sizce de bir harika değil mi?

   Ve kombindeki bir yeni parça da o çok ünlü mağazalardan bildiğiniz küpelerim. Bu küpelerin başka favori renkleri var ve kombinin star rengine eşlik etmesi hoşuma gidiyor. Mesela sarı ağırlıklı bir kombinde bu küpelerin sarı rengi bir efsane olur sanki, ne dersiniz? Küpelerim instagramdan @madames_takidan. Bu profilden aslında iki küpe daha seçtim, hatta sandaleti paylaştığım fotoğrafta da var. O rosegold sallantılı küpelerden bahsediyorum. Umarım seçimlerimi beğenmişsinizdir.

   Bir stil postu daha sonlanırken, kombin ayrıntıları için post sonuna bakabilirsiniz....
     

Çiçekli Elbise ve Çiçekli Sandalet-moda blogu-fashion blogger

Çiçekli Elbise ve Çiçekli Sandalet-moda blogu-fashion bloggerÇiçekli Elbise ve Çiçekli Sandalet-moda blogu-fashion blogger

Çiçekli Elbise ve Çiçekli Sandalet-moda blogu-fashion blogger

Çiçekli Elbise ve Çiçekli Sandalet-moda blogu-fashion blogger

elbise: Shein   /   sandaletler: Amiclubwear   /   çanta: Rosegal

kemer: Rosegal     /      küpe: @madames_taki

AYNI KATEGORİYE AİT DİĞER YAZILARIM

5 comments

 1. You look so lovely great outfit and shoes.

  YanıtlaSil
 2. Çok yakışmış.Bende bayılırım bir kaçyıldır hep çiçekli elbise alır oldum.

  YanıtlaSil
 3. Renkler çok sade ve hoş olmuş, kombin de gayet başarılı, güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 4. YOUR DRESS IS SO PRETTY AND LOOKS AMAZING ON YOU
  This is so lovely
  New post
  https://www.melodyjacob.com/2018/07/love-bloom-smart-necklace-by-totwoo.html

  YanıtlaSil
 5. kemer olayı bitirmiş zaten ayrıca ayakkabılara da bayıldım!

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar