Pembe Dünyam 4 Yaşında Blog Etkinliği

Cumartesi, Haziran 09, 2018

etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar
     
        Mayıs ayı başında sevgili blogger arkadaşım Pembedunyamm blogunun sahibi Ümranın #pembedunyam4yasinda blog etkinliğini birlikte kutladık. Canım arkadaşım bizim için etkinliğine özenerek hazırlanmış. Misafirperverliğinin yanısıra, o güler yüzü benim sayılı dost bildiğim insanlardan biridir Ümran. Emekleri için çok teşekkür ederim.


    Etkinliğe ev sahipliği yapan Konya Anemon Otel gerçekten organizasyonlar için ihtişamlı görkemli bir 5 yıldızlı otel. Nitekim o gün birçok salonunda anneler günü etkinliği, düğün gibi farklı konseptli organizasyonlar vardı. Konyaya yolunuz düşerse, bu donanımlı ve lüks oteli tavsiye ederim. Beyşehir yolu üzerinde olan oteli beğeneceğinize eminim.

   Gelelim diğer sponsorlarımıza;

    Etkinlikteki sponsorlardan biri de muhteşem görselli butik pasta. İşçiliğinin mükemmelliğinin yanısıra lezzeti de bir harika olan pastamız @eymen_butik_pasta_konyadan.

butik pasta


       Bambinoyu daha çok bebek ürünleri ile tanırsınız değil mi? Ama artık bu markanın da çok güzel biz bayanlara hitap edecek ürünleri var. Görseller size yardımcı olacak. Özellikle asetonsuz oje çıkartıcı noblar bir harika.

     Özellikle 135 nolu parfümüne hayran olduğum ve kullandığım favori parfüm markamız Bargello da sponsorlar arasındaydı. Kolonya ve çok sevdiğim gül kokusu ağırlıklı Melange hemen hemen her bayanın severek kullanacağı bir parfüm.

    Beliz Kozmetikin özellikle kendinden yapışkanlı takma tırnaklarını çok severek kullanıyorum. Kendim tırnak uzatamadığım için, özel gün ve etkinliklerde bu tarz tırnaklar şık ve kurtarıcı oluyor. Sizce de öyle değil mi?


   

     Cecile bizim için öyle güzel bir paket  hazırlamış ki, hem kullanış hem de görsel açısından çok hoş. Yıllardır likit mat rujlarını kullandığım bu markanın yeni ürünlerini de severek kullanıcam.

etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar


 
    HC Care markasının saç bakım ürünleri yanında cilt bakım ürünlerini de uzun zamandır severek kullanıyorum. Markanın güven verici, temiz içerikli ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederim.
      Macromax ise biz evde de bitmeyen işlerimize yardımcı ürünler göndermiş.   Moda alışveriş firması olan Madame Mossun basic modası hiç geçmeyecek tişörtleri ise her blazer ceketimi süsleyecek bir ayrıntı olacak.

etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar     Sağlıklı beslenme deyince aklımıza herhalde ilk gelen Akdeniz tarzı beslenme ve zeytinyağı geliyor. Soğuk sıkım olması çok önemli olan zeytinyağında size Monteida markasından yakında blogumda bahsedicem.

etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar    Uzun zamandır beni takip edenler Nays Collectionın parfüm ve oda kokularını yakından iyi bilir. Özellikle oda kokusuna hayran kaldığım bu markanın makyaj temizleme mendili de var.
    Kirlenmek güzeldir sloganıyla yola çıkan OMOda bizlerleydi. Bu sıvı deterjanının kokusunu ve kalıcılığını çok beğeniyorum.

etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar       Saloon markası ise bize dolu dolu ürünler göndermiş. Kokularını beğendiğim bu ürünleri severek kullanıyor ve tavsiye ediyorum.

etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar   Şölen Çay içimi kolay, hafif bir tadı olan bir çay markası. Alıştığınız markanın dışına çıkma zamanı gelmedi mi sizce de?

   Bize özel paketler hazırlandı mı çok seviniyorum. Vera Kahvecilik O kadar şık özel paketler hazırlamışki, kahve paketlerinin üzerinde bizim resimlerimiz var. Bu ince düşünce davranışı için kendilerine ayrıca teşekkür ederim.

etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar    Ve tüm ürünlerine içerik açısından güvendiğimiz yabancı bir firma olan Yves Rocher bize çok güzel bir ruj göndermiş.

etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar    Gelelim etkinlikteki eğlenceli anlarımıza...

etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar


etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar

etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar


etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar

etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalar

etkinlikler-blog etkinliği-sponsorlar-sponsor firmalarAYNI KATEGORİYE AİT DİĞER YAZILARIM

6 comments

 1. Canım benim iyiki geldin güzel kalpli arkadaşım sen de benim sayılı ve çok değerli dostlarımdan birisin ve iyiki varsinnn!!!:)

  YanıtlaSil
 2. you all look so stunning.
  Check out the new Blogger update
  https://www.melodyjacob.com/2018/06/its-spring-cleaning-time-for-blogger.html

  YanıtlaSil
 3. Canım benim iyiki geldin yeniden buluşmak dileğiyle seviyorum seni... ♡♡♡

  YanıtlaSil
 4. Nilgüncüm kıyafetine bayıldım sponsorlar da çok iyi güle güle kullan hepsini :-))

  YanıtlaSil
 5. Harika bir etkinlikti bir arada olmak çok güzel :)

  YanıtlaSil
 6. Ne güzel, ne keyifli bir gün oldu. Seninle yolculuk da ayrıca keyifliydi :)

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar