Chicuu Alışverişim

Perşembe, Kasım 23, 2017

profesyonel makyaj çantası
  Bazen öyle ürünler bulup alıyorumki, çok da karşıma çıkamıyacak cinsten. Bugün size Chicuu alışverişimden bahsedicem.


   Makyaj benim için önemli bir faktör olunca, makyaj malzeme ve bakım ürünlerimi uzun seyahatlerimde güvenli çanta ya da kutulara koymak istiyorum. Bu profesyonel makyaj çantası uzun süredir istediğim birşeydi. Hiçbir ürünüme zarar gelmeden, rahatlıkla götürebilceğim ve ürünlerimi muhafaza edebileceğim bir çanta. Bu çantanın içinin düzenleyici katmanlarının olması çok iyi. Bir düzen içersinde tüm ürünlerinize detaylı bakabileceksiniz. İçine doğru açılıp kapanan yanlardan 3 katı olup totalde 6 kata sahip bu çanta koruyuculuk açısından mükemmel. Dış yüzeyinde krom çerçeveler ile köşe ve kenarları daha korunaklı hale getirilmiş. Siyah suni deri ile de şık bir makyaj çantası olmuş.


profesyonel makyaj çantası

profesyonel makyaj çantası

profesyonel makyaj çantası

deri profesyonel makyaj çantası

profesyonel makyaj çantası

profesyonel makyaj çantası

   Siteden ayrıca bu çiçekli şirin tokayı seçtim. Tokalarımın bile taşlı, incili olması hoşuma gidiyor. Çiçekli toka özellikle zor günlerimde saçımı şekillendiremediğim zaman, ona hoşluk katacak cinsten.  Online alışverişte uygun fiyatlarda ürünler arıyorsanız siteye bakabilirsiniz...


AYNI KATEGORİYE AİT DİĞER YAZILARIM

6 comments

 1. Çanta içinde olması çok güzel geçen yıl oğlum Diyarbakır da çantasız olarak ahşap el yapımı olanı almıştı eşine müthiş kullanışlı bir ürün .
  Keyifle kullan harika görünüyor canım.

  YanıtlaSil
 2. aa çok değişik güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 3. çok işlevsel bir makyaj çantası,güle güle kullan...

  YanıtlaSil
 4. Makyözlerin makyaj çantası gibi, güzel günlerde kullan :)

  YanıtlaSil
 5. Bu tür çantalar hem ürünleri rahat görebilmek, hem de tozlanmaması için şahane oluyor. Tabii benim gibi 9'lu Alex'e ancak sığacak boyutta makyaj malzemen varsa, bunlardan 10 tane falan gerekebilir ama aklı başında insanlar için çok uygun :) Güle güle kullan canım!

  YanıtlaSil
 6. Sanırım benim de buna ihtiyacım var, koy koy yetmiyor kutular...

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar