Kimono Takım

Cumartesi, Eylül 09, 2017

alışveriş-kimono takım-Zaful-moda blogu-fashion blog-fashion blogger
    Bu yıl çok yeni trendten bahsedicem size. Bu pijama takımı gibi görünen kimono takımlar. İlk başta garipsesem de sonra gözüme güzel gelmeye başladı. Sanırım moda akımı böyle birşey. Zamanla en absürt olana bile alışabiliyorsunuz.    Bu takım Zaful sitesinden. Aslında çiçekli blazer ceket ve çiçekli pantolon sitede ayrı ayrı satılıyordu. Ben bu takımı oluşturmak istedim. Çok da iyi yaptığımı düşünüyorum. Çünkü ancak takım olarak daha güzel görünüyor. Ancak böyle takım alırken yine de çok çıtanın üstüne çıkmayın. Kimono modellerde daha çok günlük hayatta giyilebilirlik oranı yüksek olanları tercih edin. Çok ev kıyafeti modülünde olmasın. Bu arada ben içine ekru renk kolsuz penye giydim. İçindeki renklerden de giyilebilir, ama içine açık renk giymenizi daha çok öneririm.

  Broş hastası olduğumu artık bilmeyen yoktur. Özellikle de kelebek figürlerini inanılmaz beğeniyorum. Özellikle de bu kelebek broş da ince işçilik ve gerçeğine yakın oluşu beni daha da çok cezbetti.

   Bugün bir blog etkinliğine bu takımımla katıldım. Hem rahat hem de tarz bir takım oluşu açıkçası beni sevindirdi. Kahve tonlarındaki bu takımın ayrıntılarına siteden bakmayı unutmayın. Sevgiler...

alışveriş-kimono takım-Zaful-moda blogu-fashion blog-fashion blogger

alışveriş-kimono takım-Zaful-moda blogu-fashion blog-fashion bloggeralışveriş-kimono takım-Zaful-moda blogu-fashion blog-fashion blogger

alışveriş-kimono takım-Zaful-moda blogu-fashion blog-fashion blogger

kimono ceket: Zaful   /   pantolon: Zaful    /    ayakkabı: Rosegal    /   clutch: Rosegal

küpe: Sammydress  /   kelebek broş: Zaful

AYNI KATEGORİYE AİT DİĞER YAZILARIM

6 comments

 1. Herzamanki gibi cok şık olmussun tatlim

  YanıtlaSil
 2. Bu takımlar gerçekten çok hoş denk gelirse alacağım ben de :) çok yakışmış canım ♡♡♡

  YanıtlaSil
 3. Bence herkese yakışmıyor bu tarz ama sen çok iyi taşımışsın... hele Danla'da gördükten sonra, Nilgün farkını ortaya koymuş dedim. Güle güle giy canım, sende görünce özendim valla. Öperim!

  YanıtlaSil
 4. Kesinlikle Başağa katılıyorum, fark çok açıktı ;)

  YanıtlaSil
 5. Sen gayet güzel kombinlemiş ve yakıştırmışsın. Bu yıl çok moda bu takımlar, hatta ev pijaması şeklinde olanlar da var :)

  YanıtlaSil
 6. Bu tarz kıyafetleri taşıyabilmek lazım. Size çok yakışmış bence

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar