Zaful Alışverişim

Çarşamba, Haziran 07, 2017

alışveriş-zaful-makeup brushes
    Zafuldan aksesuar anlamında da birçok ürün seçtim. Makyaj fırçalarından, nakışlı kemere kadar çeşitli ürünler seçtim. Bu post da seçtiğim  Zaful alışverişimi içeriyor.


    Zaful iki yıldır severek takip ettiğim bir site. Zaman zaman bu siteden sizlere ürünler yayınlıyorum.Bugün de ağırlık olarak güzellik ve aksesuar ürünleri var yazıda. Bu unicorn modeli fırçalar hem benim hem de kızımın kadrajında. Çok sevimli bu fırçalar 5li set şeklinde satışta. Bu fırçaların ürün ve fiyat bilgisine buradan bakabilirsiniz.

alışveriş-zaful-makeup brushes

alışveriş-zaful-makeup brushes

   Ayrıca sitede birçok takılar mevcut. Ben bu sefer taşlı takılardan hoşlandığım için bu taşlı bilekliği seçtim. Lame deri şerit üzerine taşlı tokası bence çok tarz. Çünkü deri takılara taş detayları çok yakıştırıyorum. Bu bilekliğin ürün ve fiyat bilgisine buradan bakabilirsiniz.
 

     Ayrıca özellikle yüksek bel pantolon ve etekte çok güzel duracağına inandığım bu nakışlı kemer de Zafuldan tercihim oldu. Nakışlı sevdiğimi bilmeyen yok artık. Bir de nakışlı kemerden eksik kalmayalım dedik. Gerçekten şık bir tasarım olan bu kemeri biran önce kombinlerimin star parçası yapmak istiyorum. Bu kemerin ürün ve fiyat bilgisine buradan bakabilirsiniz...

      Ayrıca sitede göz atmanızı istediğim siyah kruvaze elbiselere (black wrap dress) muhakkak bakın...Sevgiler...AYNI KATEGORİYE AİT DİĞER YAZILARIM

20 comments

 1. Ayy fırçaların renklerine bayıldım :))

  YanıtlaSil
 2. Bayıldım, maviyi zaten çok severim, ne zarif şeyler öyle, güle güle kullan canım. Ah be Nilgün, keşke siyaset yazıp saçımı başımı yolacağıma, senin gibi moda bloğu olsaymışım:)))

  YanıtlaSil
 3. I've always wondered how well those unicorn style makeup brushes worked. Mostly because even though they were pretty II wonder if they are practical.

  - Avalon from simplyavalon.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Kemer favori parçam oldu yakında alacağım ben de güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 5. Yumuş yumuş duruyorlar, gule gule makyaj yap :*

  YanıtlaSil
 6. Fırçalar harika görünüyor :))

  YanıtlaSil
 7. Yakın zamanda Zaful'dan bir alışveriş gerçekleştiricektim , fırçalar ile kemere bir göz atayım tekrar :)

  YanıtlaSil
 8. bu fırçalar çok tatlı bir de süs değil gerçekten de işe yarıyorlar güle güle kullan..

  YanıtlaSil
 9. bilekliğe ayrı bir bayıldım güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 10. Bayıldım fırçalara bilekliğe :) Güle güle kullanmanız dileğiyle :)

  YanıtlaSil
 11. güle güle kullan Nilgün, bilekliğe ayrıca bayıldım....

  YanıtlaSil
 12. Kemer harika, ince bellerde çok hoşuma gidiyor.

  YanıtlaSil
 13. Zafuldan nasıl alışveriş yapabilirim, yabancı sitelerden nasıl alışveriş yapıldığına dair bir bilgim yok rica etsem bilgilendirebilir misiniz :) bi de ne kadar sürede siparişleriniz elinize ulaşıyor? şimdiden teşekkürler ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zafuldan kredi kartıyla alışveriş yapabilirsiniz ama yurtdışı ve yurtiçi alışverişinde sanal kart oluşturarak yapın. Siparişler 10 gün ile 15 gün içerisinde ulaşıyor.

   Sil
  2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

   Sil
 14. Güzel günlerde kullan, çok çok güzeller...

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar