Trend Ayakkabılar ve Takılar

Çarşamba, Ağustos 03, 2016

www.nilgunozenaydin.com-trend ayakkabılar ve takılar-moda blogu-kadın blogu-fashion blog
   Yeni bir güne merhaba . Bugün sizin için seçtiğim trend olan ayakkabılar ve takılar arasından biri bunlar. Moda deyince uçsuz bucaksız genişlikte tasarımlar oluyor. Kısaca modayı yakalamak zor da olsa biz o zorlukların üstesinden gelmeye çalışalım.
   Bu konuda yani modayı yakalamak için birçok alışveriş siteleri de bulunuyor. Bu beğendiğim alışveriş sitelerinden biri de Zaful.

Sizin için de bugün beğendiğim bir stiletto  ve bir broş seçtim. Bu tarz stilettolar modası geçmiyecek ve her tarz kıyafetinize uyabilecek modelde. Broş ise renkli taşlardan oluşan bir böcek figürü. Biliyorsunuz, birçok o çok ünlü mağazaların takı kısmında bu figürü hem kolyede, hem broşta ve daha birçok takı  çeşitlerinde görebilirsiniz. Son yıllarda çok moda oldu ve bu moda hala devam etmekte.
www.nilgunozenaydin.com-trend ayakkabılar ve takılar-moda blogu-kadın blogu-fashion blog


  Hem takılar hem de ayakkabılar  kombinin en önemli tamamlayıcı parçalarıdır. Herkesin seçtiği benzer takılar yerine siz de farklı bir broş tercih edebilirsiniz. Artık tasarımcılar o kadar güzel broşlar yapıyorlarki sanat eseri gibi izliyorum bazılarını. Özellikle hayvan ya da çiçek figürlü taşlı broşları çok seviyorum. Çoğu çok şık ve kombinde farklılık yaratacak parçalar, detaylar. 

www.nilgunozenaydin.com-trend ayakkabılar ve takılar-moda blogu-kadın blogu-fashion blog

   Sitede daha birçok tarz stilettolar var. Beni artık stiletto ve mor aşkıyla bütünleştirmişsinizdir. Mobilya da mordan uzaklaşmama rağmen  kıyafet ve ayakkabı modasında vazgeçemediklerimden.        İnstagramda  @nilgun_ozen_aydin


AYNI KATEGORİYE AİT DİĞER YAZILARIM

10 comments

 1. Siteyi ilk defa duydum Nilgün Hanım. Baktım çok güzel parçalar varmış, sizde seçtiklerinizi güzel günlerde kullanın :))

  YanıtlaSil
 2. Mor deyince aklıma ilk siz geliyorsunuz Nilgün Hanımcım :) Siteyi ilk kez duydum, mutlaka bakacağım. Teşekkürler <3 <3

  YanıtlaSil
 3. Siteyi ben de bilmiyordum, keske söyle sade ama elit tarz ayakkabilar giyebilsem

  YanıtlaSil
 4. ay o broş nefis siteyi inceleyeceğim hemen başka neler var diye..

  YanıtlaSil
 5. Çok hoş bi stiletto buna benzer bende de var bi tane :)

  YanıtlaSil
 6. Zevkli olduğunuz her yayınızdan belli bu görsellerde olduğu gibi Nilgün öğretmenim.

  YanıtlaSil
 7. ayy müthiş rengi de çok güzel kombin olur

  YanıtlaSil
 8. Ne kadar güzel ayakkabı, bayıldımmm...

  YanıtlaSil
 9. Boyum 1.77 ama yine de ben şu kısa topuk olayına alışamıyorum ne kadar şık oysa ^.^

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar