BASIN BÜLTENİ - PROZİNC KİNOA

Çarşamba, Aralık 30, 2015

Boyalı Saçlara Kinoa Mucizesi!
Prozinc Kinoa, Boyalı Saçların Koruyucu Kalkanı Olarak Şimdi Tüm Eczanelerde Satışta…Dermotek Laboratuarlarının geliştirdiği Prozinc Kinoa, doğanın mucizesi kinoa bitkisinden oluşuyor ve boyalı saçların koruyucu kalkanı olarak tüm kadınların yeni gözdesi olmaya aday gözüküyor. Prozinc Kinoa, içeriğindeki color care therapy sistem, kinoa yağı, üzüm çekirdeğinden elde edilen procyanidin ve E vitamini ile zenginleştirilmiş formülüyle boyalı saçların rengini uzun süre koruyor ve saç pigmentlerini besleyerek aynı zamanda bakım da yapıyor.
Prozinc Kinoa, içeriğindeki color care therapy sistem; saçı çevresel faktörlere karşı koruyarak, saç boyasını saça hapsediyor ve rengin solmasına karşı direniyor. Ayrıca, işlem gören saçlarda ısının neden olduğu hasarı engelleyerek; saç derisinin yeniden dengelenmesine yardımcı oluyor.
Prozinc Kinoa, boyalı ve işlem gören saçlar için komple bakım…
Prozinc Kinoa, sadece şampuan değil Prozinc Kinoa saç bakım maskesi ve saç bakım yağı ile de komple bir set bakımı sağlıyor. Prozinc Kinoa yağı, saçı diplerden uca doğru besleyip saça ipeksi bir yumuşaklık katarken; Prozinc Kinoa saç bakım maskesi ise saçın uzun süre parlak, canlı ve dolgun gözükmesini sağlıyor.
Prozinc Kinoa Şampuan fiyatı : 37.90 TL
Prozinc Kinoa Bakım Yağı       : 74.90 TL
Prozinc Kinoa Saç Bakım Maskesi : 64 TLAYNI KATEGORİYE AİT DİĞER YAZILARIM

0 comments

Popüler Yayınlar